Makiažai ir Šukuosenos

Brandžios odos makiažas

Subtilumas - pagrindinė taisyklė, kurios laikausi puošdama damas. Spindinti, neapkrauta oda, švytinčios akys, paryškintos lūpos ir ši žavi Dama jau pasiruošusi!

Jaunosios makiažas

Svarbu, kad nuotakos makiažas derėtų prie bendros vestuvių tematikos, suknelės, gelių spalvų, šukuosenos bei jaunikio... Švytinti oda, skaistus žvilgsnis ir laiminga nuotaka - tai pagrindinis mano tikslas, kuriant jaunosios makiažą. Būkite žavios savo vestuvių dieną ir visus rūpesčius perleiskite man!

Jaunosios makiažas

Makiažas vestuvėms

Foto: Minėmi Fotografija
Vestuvėms jaunosios makiažas

Jaunosios makiažas

Proginis makiažas

Makiažas, priklausantis nuo progos. Didelį dėmesį skiriu detalėms: kokia proga, kokia suknelė, kokia šukuosena, kokie aksesuarai ir t.t. Atskiri elementai kuria bendrą visumą, todėl makiažas turi derėti prie visko!

Jaunoms proginis makiažas
proginiai makiažai

Makiažas fotosesijoms / Teminis makiažas

Įamžinant brangias akimirkas, nepamaišys ir keli makiažo šepetėlių brūkštelėjimai. Kuriu stilizuotus makiažus fotosesijoms pagal klientų bei užsakovų poreikius.

Makiažas fotosesijoms

Makiažas fotosesijoms

Teminis makiažas ruduo
Foto: Minėmi Fotografija
Teminis makiažas

Teminis makiažas

rudens teminis makiažas

Rudens teminis makiažas

Dalykinis makiažas

Šio tipo makiažas siūlomas versliai moteriai, kuri lekia, skuba, bet visada pasitempusi. Makiažas atliekamas, atsižvelgiant į dalykiškumo pobūdį: darbo pokalbis, susirinkimas ar svarbus pristatymas ir pan.